FANtv-nl-logo-mobile

Yotaphone 2: Smartphone met 2e (e-ink) scherm

De Yotaphone 2 is de meest bijzondere smartphone die er momenteel te krijgen is. Deze beschikt namelijk over twee schermen, waarvan 1 e-ink scherm.

En dat is heel slim bedacht, want een e-ink scherm gebruikt nauwelijks stroom en voor veel telefoon-functies is zo'n zwart/wit scherm voldoende. Je kan dan wel 5 dagen je smartphone gebruiken voor de accu leeg is. Bovendien maakt het e-ink scherm de smartphone heel geschikt om als ebook reader te gebruiken.

yotaphone 2

Zo kun je je telefoon gebruiken om een ebook te lezen en als je hem omdraait heb je een smartphone met een uitstekend beeldscherm met een resolutie van 1920x1080 pixels. Ideaal voor HD video's. Hiermee zijn de beide schermen behoorlijk verschillend, want van een e-ink scherm mag je nooit grote prestaties verwachten.

De Yotaphone 2 is te koop bij de meeste grote elektronicawinkels.

Tags: ebooks,, Yotaphone, e-ink

Vergelijkbare artikelen