FANtv-nl-logo-mobile

Gratis spamfilter voor non-profit organisaties

Het Nederlandse anti-spam bedrijf SpamExperts biedt alle non-profit organisaties een gratis professionele spamfilter aan gedurende heel 2010.


"Om kosten en ergernissen voor deze organisaties te verlagen, die vaak door gelimiteerde budgetten geen geavanceerde spamfilters draaien, zijn wij bereid om een jaar lang gratis de spam en virussen te filteren. Ons doel van deze actie is simpel: een spamvrij 2010",aldus Sam Renkema van SpamExperts B.V. Voor meer informatie omtrent deze actie kun je een email sturen naar



Bill Gates voorspelde op 24 januari 2004 gedurende het World Economic Forum in Davos dat het spam probleem binnen 2 jaar tot het verleden zou horen. Het percentage spam van de totaal ontvangen e-mail in Nederland is in de laatste maand uitgekomen op een record-percentage van gemiddeld 96,4 %. Het moge dan ook duidelijk zijn dat spam nog altijd een groot probleem blijft en met bovengenoemde actie hoopt SpamExperts een eerste stap te zetten naar een spamvrij 2010.

Vergelijkbare artikelen